IP-камера Starlight DAHUA DH-SD49425XB-HNR-S3 (DH-SD49425XB-HNR-S3 (PTZ 25x 4МП) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...3.8
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 100 м
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 4/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...3.8
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 100 м
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 4/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 100 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.