Камера відеоспостереження HIKVISION DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C) (2.7-13.5) (DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C) 2.7-13.5mm)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: f/1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс Тип об'єктива: трансфокальний Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм Кут огляду по горизонталі: 95 Кут огляду огляду по вертикалі: 72 & Кут огляду по діагоналі: 126 & Кут панорамування: 0 ... 360 Кут нахилу: 0. ..90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 40 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1944
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 8.8 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 Макс. робоча вологість: 90% Розміри: 84.5 × 92 × 255.1 мм
Вага: 682 г
Тип відеосигналу: HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: f/1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс Тип об'єктива: трансфокальний Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм Кут огляду по горизонталі: 95 Кут огляду огляду по вертикалі: 72 & Кут огляду по діагоналі: 126 & Кут панорамування: 0 ... 360 Кут нахилу: 0. ..90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 40 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1944
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 8.8 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 Макс. робоча вологість: 90% Розміри: 84.5 × 92 × 255.1 мм
Вага: 682 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 13.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.