Десктоп ARTLINE WorkStation W79 (W79v14)
Графічна станція ARTLINE WorkStation W79 Intel (8p+8e)-Core i7-13700KF 3.4-5.4GHz/ROG-STRIX-LC-240/32GB DDR4-3200 Gaming/-/-/-/480GB M. 2 NVMe SSD/2TB/PRIME Z690-P D4/GeForce RTX 3050 8GB/QUBE GALAXY WS 750W 80+ Gold/38міс .(W79v14)
| Популярні фільтри | Робоча станція |
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Work station |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i7-13xxx |
| Number of Cores | 8 |
| Video adapter type | Discrete |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 2 TB |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.