IP-камера REOLINK Lumus
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: & nbsp;
Світлосила: F2.2
Кут огляду по горизонталі: 100 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi:&802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика : детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 5V/2A
Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP65 Діапазон робочих температур: -10...55 C: Колір: білий Розміри : 99 × 91 × 60 мм
Вага: 185 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: & nbsp;
Світлосила: F2.2
Кут огляду по горизонталі: 100 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi:&802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика : детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 5V/2A
Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP65 Діапазон робочих температур: -10...55 C: Колір: білий Розміри : 99 × 91 × 60 мм
Вага: 185 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Reolink |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Бездротова |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP65 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.