IP camera GREENVISION GV-166-IP-M-DIG30-20 POE (19486)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 3 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2048x1536
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 85°
Світлочутливість: 0.05 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 8 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30...50 °C
Колір: білий
Розміри: ø90 × 85 мм
Вага: 270 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 3 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.