2Mп HDCVI відеокамера DH-HAC-HDW1209TLQP-LED (3.6мм ) (DH-HAC-HDW1209TLQP-LED 3.6mm)
Матриця 1/2.8&apos, progressive CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
Мін. чутливість 0.01 Люкс / F1.6, 0 Люкс з LED підсвічуванням
Швидкість затвора 1 / 25с-1 / 100,000с
Відношення сигнал / шум >65 дБ
Режим день / ніч Колір
Регулювання по осях Поворот: 0° ~ 360°, Нахил: 0° ~ 78°, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування LED
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 1
Дальність підсвічування 20 м
Тип об'єктиву Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Відстань фокусна 3,6 мм
Кріплення об'єктива Вбудований
Апертура F1.6
Кути огляду H: 87°, V: 46.3°
Відстань фокусування 1.2 м
Виявлення об'єкта 55 м
Спостереження за об'єктом 22 м
Розпізнавання об'єкта 11 м
Ідентифікація об'єкта 5.5 м
Підтримка дозволів 1080p(1920x1080)
Частота кадрів (голова 1080p(1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с)
Регулювання підсилення (AGC) Підтримується
Придушення шуму (DNR ) 2D DNR
Баланс білого Авто / вручну <
BLC Підтримується
HLC Підтримується
DWDR Підтримується
Відео інтерфейси 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
DC 12В ±30%
Потужність споживання 3 Вт
Робоча температура -40°C - +60°C
Вологість <90%
Ступінь захисту IP67
Розміри Ф 97 х 91 мм
Вага 210 г Матеріал Метал + пластик <
Строк гарантії 24 міс .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.