IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW1230S1-S5-BE Black
Сучасна IP-відеокамера в чорному кольорі DH-IPC-HFW1230S1 є компактним і ефективним засобом спостереження для офісних будівель, приватних будинків, приміщень, що охороняються, та інших контрольованих об`єктів. Відрізняється легким підключенням через мережевий інтерфейс та браузерним керуванням. Є підтримка кількох протоколів. Ідеально сумісна із реєстраторами відповідного формату. Монтаж здійснюється на стіну за допомогою власного кронштейна камери без додаткових перехідників. Стильний і витриманий корпус уможливлює використання в будь-яких інтер`єрах. Зображення, що надходить на монітор має формат 1080p. Здійснюється і нічна зйомка при активації інфрачервоного датчика. Матриця 1 / 2.8&apos, CMOS
мін. чутливість 0.01 лк
Придушення шуму (DNR) 3D
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 °
Фокусна відстань 2.8 мм
Відстань фокусування 0.5 м
Апертура F2.0
Кути огляду Г: 102 °, В: 54 °, Д: 120 °
Кріплення об`єктиву M12
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 30 м
Кількість діодів 1
Відео компресія H.265, H.264, H.264B, Smart H.265+ / Smart H.264+
Кількість потоків 2
Частота кадрів (головний потік) 1920 × 1080 (1 –25 к / с)
Частота кадрів (дод. потік) 704×576, 704×480 25 к / с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Спосіб зберігання Мережеве сховище FTP
Мережеві протоколи IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast
Програмне забезпечення Smart PSS, DSS, DMSS
Кількість одночасних підключень 6
Сумісність ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec
Підтримка браузерів IE, Chrome, Firefox
Мережевий інтерфейс RJ-45 (10 / 100 Base-T)
Виявлення об`єкту 38 м
Спостереження за об`єктом 15 м
Розпізнавання об`єкта 7 м
DWDR Підтримує
ROI 4 зони
Основні функції обробки 4 зони маскування
Мобільні платформи IOS, Android
Живлення 12В DC
PoE 802.3af
Потужність споживання 4 Вт
Робоча температура -40 ° C - +60 ° C
Ступінь захисту IP67
Розміри 162.6 × Φ70 мм
Вага 220 г
Матеріал метал+пластик
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 100 x 100 x 240 мм
Вага брутто Вага: 0.374 кг
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.