IP-камера Starlight DAHUA DH-SD5A232XB-HNR (4.8-154)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...154 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 58.4°
Кут огляду по вертикалі: 33.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 150 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 22 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø190.4 × 331.9 мм
Вага: 4700 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...154 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 58.4°
Кут огляду по вертикалі: 33.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 150 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 22 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø190.4 × 331.9 мм
Вага: 4700 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 154 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 150 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.