IP-камера Starlight DAHUA DH-SD49225XA-HNR-S3
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6...3.8
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 100 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6...3.8
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 100 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Поворотна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 100 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.