Videcam DAHUA DH-HAC-HDW1800TLMP (2.8) (DH-HAC-HDW1800TLMP 2.8mm)
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: відсутній
> Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 4.3 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 94 × 85.7 мм
Вага: 330 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: відсутній
> Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 4.3 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 94 × 85.7 мм
Вага: 330 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.