IP camera DAHUA DH-IPC-HFW3841E-S-S2 (2.8) (DH-IPC-HFW3841E-S-S2 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 × 2160 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG MBREG > Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.0007 люкс
Підсвічування , до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 192.7 × 70.5 × 66.4 мм
Вага:&590 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 × 2160 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG MBREG > Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.0007 люкс
Підсвічування , до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 192.7 × 70.5 × 66.4 мм
Вага:&590 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.