IP-камера DAHUA DH-IPC-HDBW2441E-S (2.8) (DH-IPC-HDBW2441E-S 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 ° Світлочутливість: 0.004 люкс Підсвічування, до: 30 м Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход : 1 вихід
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 81 мм
Вага: 340 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 ° Світлочутливість: 0.004 люкс Підсвічування, до: 30 м Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход : 1 вихід
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 81 мм
Вага: 340 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.