IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE4415IW-DE(T5)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктива: трансфокальний Фокусне відстань: 5...75 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 55 °
Кут огляду по вертикалі: 33 °< Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -15...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвітка, до:
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: відсутнє
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/ 1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 18 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур:-30...65 C:
Колір: білий
Розміри : ø164.5 × 290 мм
Вага: 2000 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктива: трансфокальний Фокусне відстань: 5...75 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 55 °
Кут огляду по вертикалі: 33 °< Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -15...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвітка, до:
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: відсутнє
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/ 1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 18 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур:-30...65 C:
Колір: білий
Розміри : ø164.5 × 290 мм
Вага: 2000 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Поворотна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 5 - 75 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 100 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.