IP-камера HIKVISION DS-2CD1A23G0-IZU (2.8-12) (DS-2CD1A23G0-IZU(2.8-12mm))
DS-2CD1A23G0-IZU — поворотна відеокамера з гарним панорамуванням, покращеним інфрачервоним спостереженням, вбудованим мікрофоном та моторизованою системою керування фокусом. Завдяки незвичайній конструкції та функціональному настінному кронштейну, камера може змінювати положення з нахилами та поворотами. Це збільшує охоплення контрольованої території. Дальність виявлення регулюється за допомогою варіофокального об`єктива. Можна виставити вдале значення від 2,8 до 12мм, залежно від площі приміщення чи двору. DS-2CD1A23G0-IZU володіє зручним підключенням та переглядом трансляції. Працює з локальною пам`яттю, передає звук та має якісне підсвічування ICR-формату. Матриця 1 / 2.7&apos,
Швидкість затвора 1 / 3 - 1 / 100, 000 с
Придушення шуму (DNR) 3D
WDR 120 дБ
Регулювання по осях поворот: -100 ° - 100 °, нахил: -20 ° - 45 °
Фокусна відстань 2.8 – 12 мм
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 106.9 ° - 32.3 °, В: 56.4 ° - 18.2 °, Д: 127.9 ° - 37 °
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 50 м
Відео компресія H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
Кількість потоків 2
Частота кадрів (головний потік) 1920×1080, 1280×720 25 к / с
Частота кадрів (додатковий потік) 640 × 480, 640 × 360 25 к / с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Метод зберігання MicroSD картка до 256 Гб, FTP
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect
Сумісність ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів з плагіном: IE 10, IE 11, локально: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Мережевий інтерфейс 1 RJ45 10 M / 100 M
Виявлення об`єкта 44 – 136 м
Спостереження за об`єктом 17 – 54 м
Розпізнавання об`єкта 8 – 27 м
Ідентифікація об`єкта 4 – 13 м
ROI 1 зона для головного потоку
Основні функції обробки 4 зони маскування
Живлення 12 В DC, 0.91 A
PoE 802.3af, Class 3
Потужність споживання 12.5 Вт
Робоча температура -30 °C - 60 °C
Ступінь захисту IP66
Розміри 197×105×225 мм
Вага 900 г
Матеріал метал+пластик
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 275 x 300 x 270 мм
Вага брутто 1.65 кг
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.