IP-камера відеоспостереження HIKVISION DS-2TD2628T-7/QA
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Тепловізійна матриця: мікроболометричний сенсор, що не охолоджується.
Спектральний діапазон: 8...14 мкм
Температурна чутливість (NETD): 40 мК (@25° C, F#=1.0)
Об'єктив: 6.9 мм @F1.0
Кут огляду: 24.9° × 18.7°
Просторовий дозвіл (MRAD): 1.74
Розмір об'єкта виявлення: людина 1.8 м × 0.5 м, транспорт 1.4 м × 4 м
Дальність виявлення (транспорт/людина): 881/287 м
Дальність розпізнавання (транспорт/людина): 220/72 м
Дальність ідентифікації (транспорт/людина): 110/36 м
Макс. роздільна здатність тепловізора: 256 × 192
Основний потік: термальний 1280×720 @ 25 к/сек, оптичний 2688×1520 @ 25/30 до/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DDE (цифрове покращення деталізації)
Відеоаналітика: перетин лінії
вторгнення в область
вхід/вихід з області
виявлення вогню
Виявлення вогню: є
Діапазон вимірювання температури: -20...550 °C
Точність виміру: ± 2 %
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: AC 24V, DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 8.5 Вт
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Стандарт захисту: IP67
Розміри: 321.3×106.1×107 мм
Вага: 1.6 кг
Тепловізійна матриця: мікроболометричний сенсор, що не охолоджується.
Спектральний діапазон: 8...14 мкм
Температурна чутливість (NETD): 40 мК (@25° C, F#=1.0)
Об'єктив: 6.9 мм @F1.0
Кут огляду: 24.9° × 18.7°
Просторовий дозвіл (MRAD): 1.74
Розмір об'єкта виявлення: людина 1.8 м × 0.5 м, транспорт 1.4 м × 4 м
Дальність виявлення (транспорт/людина): 881/287 м
Дальність розпізнавання (транспорт/людина): 220/72 м
Дальність ідентифікації (транспорт/людина): 110/36 м
Макс. роздільна здатність тепловізора: 256 × 192
Основний потік: термальний 1280×720 @ 25 к/сек, оптичний 2688×1520 @ 25/30 до/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DDE (цифрове покращення деталізації)
Відеоаналітика: перетин лінії
вторгнення в область
вхід/вихід з області
виявлення вогню
Виявлення вогню: є
Діапазон вимірювання температури: -20...550 °C
Точність виміру: ± 2 %
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: AC 24V, DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 8.5 Вт
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Стандарт захисту: IP67
Розміри: 321.3×106.1×107 мм
Вага: 1.6 кг
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 6.4 – 6.9 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.