IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE7A245IX-AE/S1
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30/50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4...180 мм
Світлосила: F1.6...4.95
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 200 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE
Макс. споживана потужність: 40 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: ø220 × 353.4 мм
Вага: 4500 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30/50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4...180 мм
Світлосила: F1.6...4.95
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 200 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE
Макс. споживана потужність: 40 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: ø220 × 353.4 мм
Вага: 4500 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 – 180 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 200 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.