IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE5225W-AE(T5) w/brackets (DS-2DE5225W-AE(T5) with brackets)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG MJPEG Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 57.6 °
Кут огляду по вертикалі: 34.4 ° Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня Живлення: AC 24V, PoE (802.3at) Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP66 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...65 C
Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 220 × 280 мм
Вага: 3000 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG MJPEG Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 57.6 °
Кут огляду по вертикалі: 34.4 ° Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня Живлення: AC 24V, PoE (802.3at) Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP66 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...65 C
Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 220 × 280 мм
Вага: 3000 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Поворотна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Захист | IP66 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.