IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW3241TMP-AS (2.8) (DH-IPC-HDW3241TMP-AS (2.8 мм) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.002 люкс
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.002 люкс
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.