IP-камера DAHUA DH-IPC-HDBW3441EP-AS (6.0) (DH-IPC-HDBW3441EP-AS 6мм) )
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 52°
Кут огляду по вертикалі: 28°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109.9×109.9×81 мм
Вага: 378 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 52°
Кут огляду по вертикалі: 28°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109.9×109.9×81 мм
Вага: 378 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.