IP camera IMOU Turret PoE 2MP (IPC-T22EAP)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 92°
Кут огляду по вертикалі: 50°
Кут огляду по діагоналі: 107°
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Стандарт захисту: IP65
Діапазон робочих температур: -20...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109.9 × 81.3 мм
Вага: 200 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 92°
Кут огляду по вертикалі: 50°
Кут огляду по діагоналі: 107°
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Стандарт захисту: IP65
Діапазон робочих температур: -20...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109.9 × 81.3 мм
Вага: 200 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | imou |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP65 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.