Утримувач з клемами PE/N: 21xN+20xPE / 5xN+6xPE (VZ464)
Архітектура
| Тип монтажу: | Хват/зажим |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Мікс матеріалів |
| Висота встановленого виробу: | 46 mm |
| Довжина: | 40 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 270 mm |
| Європейська директива WEEE: | пов&apos,язаний |
| В наявності | Так |
| Тип | Кріплення |
| Виробник | Hager |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Клемна колодка з натискними затискачами 10-провідна WAGO K223-10P для розподільчих ко (K223-12P / 5)
Арт: K223-12P / 5
Код: 847787
Коробка приладова в пустотілі стіни потрійна, протипожежна, з матеріалом, що спінює (KPZ 68-50/3_PO) (KPZ 68-50/3_PO)
Арт: KPZ 68-50/3_PO
Код: 839139
Вимикач + розетка зовнішнього монтажу, двосторонній висновок, IP65, AC: 250V, (YT-KombOMS250 / 16G) , IP65, AC: 250V, (YT-KombOMS250 / 16G)
Арт: YT-KombOMS250 / 16G
Код: 816705
Сенсорний вимикач без заземлення + WiFi керування, триканальний, чорний, 86х86х35мм (17928)
Арт: 17928
Код: 810541
Сенсорний вимикач без заземлення + WiFi керування, трьохканальний, білий, 86х86х35мм (17922) (17922)
Арт: 17922
Код: 810539
Реле контролю напруги в розетці NB-KL3O-16, 250V / 16A, (3300 Вт), довжина кабелю 2 (NB-KL3O-16 2м) )
Арт: NB-KL3O-16 2м
Код: 804232
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica, Алюміній (NU200830) (NU200830)
Арт: NU200830
Код: 803157
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.