Рація HYTERA HP-705 (HP-705 350-470 MHz (UHF))
Діапазони частот: VHF (136...174 МГц)
UHF (400...520 МГц)
Потужність передавача: 0.5 Вт
Кількість каналів : 1024
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Дальність радіозв'язку, до: 5 км
Антени: импенданс 50Ω, знімна
Підключення гарнітури: Bluetooth
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: ні
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпсу
ремінець на руку
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2400 мАч
Час роботи, до : 25 год
Зарядний пристрій у комплекті: мережевий
Діапазон робочих температур: -30...60 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 132 × 55 × 29.5 мм
Вага: 290 г
UHF (400...520 МГц)
Потужність передавача: 0.5 Вт
Кількість каналів : 1024
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Дальність радіозв'язку, до: 5 км
Антени: импенданс 50Ω, знімна
Підключення гарнітури: Bluetooth
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: ні
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпсу
ремінець на руку
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2400 мАч
Час роботи, до : 25 год
Зарядний пристрій у комплекті: мережевий
Діапазон робочих температур: -30...60 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 132 × 55 × 29.5 мм
Вага: 290 г
| В наявності | Так |
| Тип | Портативна рація |
| Виробник | Hytera |
| Додаткові можливості | не задано |
| Вібровиклик | ні |
| Радіус дії | До 5 км |
| Кількість каналів | 1024 каналів |
| Потужність приймача | 0.5 Вт |
| Харчування | Акумулятор 2400 mAh |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.