Radio HYTERA HP-785
Діапазони частот: VHF (136...174 МГц)
UHF (420...450 МГц)
Потужність передавача: 0.5 Вт
Кількість каналів: 1024
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Дальність радіозв'язку, до: 5 км
Антени: імпенданс 50Ω, знімна
Підключення гарнітури: Bluetooth
Гарнітура у комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: ні
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
ремінець на руку
Стандарт захисту: IP68
Акумулятор 2400 мАч
Час роботи, до: 24 год
Зарядний пристрій у комплекті: мережевий
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 132×55×29.5 мм
Вага: 310 г
UHF (420...450 МГц)
Потужність передавача: 0.5 Вт
Кількість каналів: 1024
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Дальність радіозв'язку, до: 5 км
Антени: імпенданс 50Ω, знімна
Підключення гарнітури: Bluetooth
Гарнітура у комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: ні
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
ремінець на руку
Стандарт захисту: IP68
Акумулятор 2400 мАч
Час роботи, до: 24 год
Зарядний пристрій у комплекті: мережевий
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 132×55×29.5 мм
Вага: 310 г
| Manufacturer | Hytera |
| В наявності | Так |
| Type of | Walkie talkie |
| Receiver power | 0.5 W |
| Nutrition | Battery 2400 mAh |
| Additional features | не задано |
| Vibrating alert | Not |
| Radius of action | Up to 5 km |
| Number of channels | 1024 channels |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.