IP-камера HIKVISION DS-2CD2683G2-IZS (2.8-12) (DS-2CD2683G2-IZS 2.8-12mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @20/25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 108°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 131°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 13 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 308.5×97.9×93 мм
Вага: 1400 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @20/25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 108°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 131°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 13 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 308.5×97.9×93 мм
Вага: 1400 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.