Videcam HIKVISION 2CE5AU7T-AVPIT3ZF
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.003 люкс
Кут огляду по горизонталі: 108.1 °
Кут панорамування: 0...355 °< Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування, до: 60 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 8.2 Вт Живлення: DC 12/24 В Кріплення об'єктива: M14 Розміри: 145 × 111.3 мм Вага: 860 г
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.003 люкс
Кут огляду по горизонталі: 108.1 °
Кут панорамування: 0...355 °< Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування, до: 60 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 8.2 Вт Живлення: DC 12/24 В Кріплення об'єктива: M14 Розміри: 145 × 111.3 мм Вага: 860 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.