Колонки Maxxter CSP-U004RGB Black
Формат акустики: 2.0
Вихідна потужність колонок: 6
Кількість колонок: 2
Частотний діапазон: 180 – 20 000 Гц
Основний колір: Чорний
Матеріал корпусу: Пластик
Інтерфейси: USB 2.0,
Штекер 3.5мм (mini jack)
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Maxxter |
| Тип | Колонки |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 12 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.