IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (3.6) (DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6мм )
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 5.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109×109×85.5 мм
Вага: 240 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 5.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109×109×85.5 мм
Вага: 240 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.