Моноблок ARTLINE Home G41 (G41v27)
Діагональ екрану 23,8"
Тип матриці IPS
Дозвіл екрану 1920x1080
Сенсорний екран ні
Платформа
Виробник СPU
Покоління процесорів Intel 12-те - Alder Lake
Процесор (серія) Core i3
Кількість ядер&4; плата (чіпсет) Pro H610T2
Тип відеокарти Інтегрована Виробник GPU Intel Intel Модель відеокарти Intel UHD Graphics 730 Операційна система FreeDOS Пам'ять Тип ОЗУ DDR4 SO-DIMM Об'єм ОЗУ 8 ГБ
Частота ОЗУ 3200 МГц SSD 240 ГБ HDD eMMC ніMb Об'єм кеш-пам'яті (Intel Optane) Тип оптичного приводу ні
Інтерфейси
Мережевий адаптер 1 Гбіт/с Бездротові технології Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth Інтерфейси DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 2xUSB 3.2 Gen 2 (Type- A), 4xUSB 2.0 (Type-A), 2 роз'єми 3,5 мм, SD card reader
Web-камера 1 Мп
Звукова система&стереодинаміки
Фізичні характеристики
Колір корпусу&чорний
Габарити (ШхВхГ)&542x400x57 мм
Вага 7 кг
Комплектація моноблок, блок живлення, документація
Тип матриці IPS
Дозвіл екрану 1920x1080
Сенсорний екран ні
Платформа
Виробник СPU
Покоління процесорів Intel 12-те - Alder Lake
Процесор (серія) Core i3
Кількість ядер&4; плата (чіпсет) Pro H610T2
Тип відеокарти Інтегрована Виробник GPU Intel Intel Модель відеокарти Intel UHD Graphics 730 Операційна система FreeDOS Пам'ять Тип ОЗУ DDR4 SO-DIMM Об'єм ОЗУ 8 ГБ
Частота ОЗУ 3200 МГц SSD 240 ГБ HDD eMMC ніMb Об'єм кеш-пам'яті (Intel Optane) Тип оптичного приводу ні
Інтерфейси
Мережевий адаптер 1 Гбіт/с Бездротові технології Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth Інтерфейси DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 2xUSB 3.2 Gen 2 (Type- A), 4xUSB 2.0 (Type-A), 2 роз'єми 3,5 мм, SD card reader
Web-камера 1 Мп
Звукова система&стереодинаміки
Фізичні характеристики
Колір корпусу&чорний
Габарити (ШхВхГ)&542x400x57 мм
Вага 7 кг
Комплектація моноблок, блок живлення, документація
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Number of Cores | 4 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.