Акустична система Defender Enjoy S500 10Вт Black (65682)
Defender Enjoy S500, Black дозволяє насолоджуватися якісним звуком, зручним підключенням та функціональністю, що робить його чудовим супутником для мобільного способу життя.
Особливості
- < br>
- Вбудований Bluetooth модуль нового покоління забезпечує високу швидкість передачі даних, збільшено радіус дії та ефективне енергоспоживання, що покращує бездротовий зв'язок з пристроями.
- True Wireless Stereo функція, що дозволяє з'єднувати дві окремі колонки через Bluetooth в акустичну 2.0 систему, забезпечуючи більший об'єм та просторовий звук.
- Підтримка USB- накопичувачів та MicroSD-карток дозволяє відтворювати музичні файли без комп'ютера.
- Вбудований тюнер перетворює колонку на радіоприймач, дозволяючи слухати радіостанції.
- Функція Hands-free дозволяє відповідати на дзвінки та спілкуватися по колонці, не потрібно підходити до телефону.
- Є можл.
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Defender |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.