Акустична система Defender SPK 270 USB Black (65270)
Активна стереосистема у дерев'яному корпусі. Для зручності використання на бічній панелі присутній регулятор гучності з вимикачем, індикатор живлення, роз'єми для гарнітури. гарнітури
Просто підключіть колонки до USB-роз'єму комп'ютера та насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз'єму вашого персонального комп'ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 10Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.