Акустична система Canyon BSP-4 Bluetooth Dark Grey (CNE-CBTSP4DG)
Цей стильний бездротовий динамік є ідеальним поєднанням компактності розміру, легкої ваги і потужного збалансованого звуку. Колонка сумісна з Windows, iOS та Android та підтримує три типи підключення – Bluetooth, FM, TF Card, які дозволяють слухати музику з джерела та підключатися до улюбленої радіохвилі.
Бездротовий зв'язок за допомогою технології Bluetooth 5.0 забезпечує високу якість передачі музичного сигналу зі швидкістю до 2 Мбіт/с на відстань до 10 м за економії заряду акумулятора.
Колонка представлена у трьох модних кольорах – сірому, червоному та синьому. Можна використовувати 2 і більше динаміка одночасно для отримання об'ємного стереозвуку. Це чудове рішення для тих, хто хоче насолодитися музикою на природі, на дачі чи на вулиці.
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Колонки |
| Виробник | Canyon |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 5 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Сірий |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.