Videcam HIKVISION DS-2CE5AD0T-VPIT3F(C) (2.7-13.5 (DS-2CE5AD0T-VPIT3F(C) 2.7-13.5mm)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 100°
Кут огляду по вертикалі: 52°
Кут огляду по діагоналі: 116°
Кут панорамування: 0...355 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 5 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M14
Розміри: 143 × 106.7 мм
Вага: 630 г
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 100°
Кут огляду по вертикалі: 52°
Кут огляду по діагоналі: 116°
Кут панорамування: 0...355 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 5 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M14
Розміри: 143 × 106.7 мм
Вага: 630 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.