IP-камера HIKVISION DS-2CD1023G0-IUF(C) (4.0) (DS-2CD1023G0-IUF(C) 4mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 114°
Кут огляду по вертикалі: 62°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 66×68×178 мм
Вага: 270 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 114°
Кут огляду по вертикалі: 62°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 66×68×178 мм
Вага: 270 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.