IP camera GREENVISION GV-171-IP-I-COS50-30 SD
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: CMOS
Роздільна здатність відео: 2880×1620, 2592×1520, 2304×1296, 1920×1080, 1280×720
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 95°
Світлочутливість: 0.004 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 150×70×70 мм
Вага: 395 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: CMOS
Роздільна здатність відео: 2880×1620, 2592×1520, 2304×1296, 1920×1080, 1280×720
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 95°
Світлочутливість: 0.004 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 150×70×70 мм
Вага: 395 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.