IP camera DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE (2.8) Black (DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі:&95 °
Кут огляду по вертикалі: °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC ( компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху виявлення людей
> перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 128 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40...60 °C
Колір: чорний
Розміри: 110 × 101 мм
Вага: 370 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі:&95 °
Кут огляду по вертикалі: °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC ( компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху виявлення людей
> перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 128 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40...60 °C
Колір: чорний
Розміри: 110 × 101 мм
Вага: 370 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.