Videcam DAHUA DH-HAC-HDW1200TRQP-BE
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.2 люкс
Кут огляду по горизонталі: 84°
Кут огляду по вертикалі: 45°
Кут огляду по діагоналі: 100°
Кут нахилу: 0...78°
Підсвічування, до: 25 м
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
стеження за об'єктом
ідентифікація об'єктів
приватні маски
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP50
Робоча температура: -40...50 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 97 × 93 мм
Вага: 170 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.2 люкс
Кут огляду по горизонталі: 84°
Кут огляду по вертикалі: 45°
Кут огляду по діагоналі: 100°
Кут нахилу: 0...78°
Підсвічування, до: 25 м
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
стеження за об'єктом
ідентифікація об'єктів
приватні маски
Технології покращення зображення: 2D DNR (2D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP50
Робоча температура: -40...50 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 97 × 93 мм
Вага: 170 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 25 m |
| Protection | IP50 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.