Монітор ASUS VT229H (90LM0490-B02170)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вхід
USB-хаб: 1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 1.5 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 22 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 491.5 × 300.1 × 51.9 мм
Розміри: 491.5 × 300.1 × 204.4 мм
Вага (без підставки): 3.18 кг Вага: 3.83 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вхід
USB-хаб: 1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 1.5 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 22 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 491.5 × 300.1 × 51.9 мм
Розміри: 491.5 × 300.1 × 204.4 мм
Вага (без підставки): 3.18 кг Вага: 3.83 кг Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | VT229H |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Asus |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.