Гібридна камера GV-181-GHD-H-С OK50-30
Область застосування
Гібридні системи відеоспостереження, в яких використовують камери GV-181-GHD-H-СOK50-30, є універсальними для різних сфер діяльності. Подібні системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень з великою площею (склади, виробничі цехи, великі супермаркети тощо), так і для встановлення на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага гібридної камери GV-181-GHD-H-СOK50-30 полягає у високій якості зображення, що передається (роздільна здатність - 5.0 MP, 2560x1944). Дальність передачі зображення від камери до реєстратора – до 500 метрів. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "вита пара". .pdf''>коротка та докладна інструкції щодо встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження GV-181-GHD-H-СOK50- 30 працює на основі матриці 1/2.9 CMOS Sensor,
- Роздільна здатність зображення 5.0 MP, 2560x1944,
- Стандарти відеосигналу AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS), < li>Світлочутливість камери GV-181-GHD-H-СOK50-30 - 0.01 Lux. Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою дальністю 30 метрів,
- Налаштування зображення та регулювання посилення сигналу здійснюється за допомогою зручного багатомовного OSD меню,
- Камера GV-181-GHD-H-СOK50- 30 призначена для вуличного відеоспостереження. Клас захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP67.
Гарантії та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в строк від 1 до 5 робочих днів.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки доставки (ми співпрацюємо з усіма провідними поштовими операторами), а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення.
Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України ''Про захист прав споживача ".
| В наявності | Так |
| Виробник | GreenVision |
| Тип камери | GHD камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.