Outdoor IP Camera GV-182-IP-FM-COA40-30 POE 4MP (Lite)
Область застосування
Принцип роботи IP-камери відеоспостереження GV-182-IP-FM-COA40-30 POE 4MP будується на використанні передачі потокового зображення по провідних мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол – TCP/IP, UDP, HTTP, DHCP, RTP/RTSP, DNS, DDNS, FTP, NTP, PPPOE, UPNP, SMTP, SNMP, P2P, UPNP. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати такі завдання, як:
- віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці тощо з екрана мобільного телефону на відстані),
- відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися у випадках шахрайства з грошовими купюрами у банках, магазинах тощо),
- контроль приходу та догляду співробітників на роботу та багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні короткі і докладні інструкції з встановлення обладнання. Але ми рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.9 CMOS Sensor,
- Роздільна здатність зображення 2560x1440,
- Об'єктив фіксований з фокусом 3.6 мм,
- Світлочутливість камери - 0.01 Lux,
- Модель обладнана вбудованою інфрачервоним підсвічуванням дальністю – 30 метрів,
- Керується з мобільних пристроїв за допомогою спеціальної програми для iPhone та Android,
- Тип корпусу – циліндричний.
Гарантії та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення та обмін товару провадиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.