IP camera HIKVISION DS-2CD2T87G2-L (C) (2.8) (DS-2CD2T87G2-L (C) 2.8 mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/1.2"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 52°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 289.5 × 105 мм
Вага: 1190 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/1.2"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 52°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 289.5 × 105 мм
Вага: 1190 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/1.2" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.