Монітор iiyama XCB3494WQSN-B5
KVM-перемикач
Наявність монітора з KVM-перемикачем дозволяє вам спільно використовувати пристрої, підключені до вашого монітора через USB, з двома різними ПК. Просто змініть вхідний сигнал у екранному меню монітора, і ваша клавіатура, миша та веб-камера перемикаються з робочого ноутбука на ігровий ПК.
Док-станція USB-C
Док-станція дозволяє підключити ноутбук за допомогою одного кабелю до монітора, щоб переконатися, що він заряджений і підключений до дротової мережі, а сигнал із ноутбука відправляється на монітор. За допомогою додаткових портів USB до монітора також можна підключити мишу, клавіатуру або веб-камеру. Все завдяки одному кабелю, що з'єднує ваш ноутбук* з док-станцією USB C на моніторі.
*Функції різняться залежно від підтримки USB-C вашим ноутбуком.
< p>Вигнута конструкція 1500рКривина екрану 1500R знижує навантаження на очі, забезпечуючи реалістичне зображення. Це забезпечує повний і природніший кут огляду, ніж у плоских моніторів, збудованих в ряд. Результатом є більш захоплюючий досвід, який підвищує продуктивність і концентрацію, будь то робота, ігри, розваги, редагування або багато іншого.
Ultra Wide QHD
UWQHD (Ultra Wide QHD) забезпечує надшироку (21:9) область перегляду. , забезпечуючи ергономічну поставу та оптимальний комфорт при перегляді, що позитивно позначається не тільки на вашому здоров'ї, а й на продуктивності .
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 120 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Modification | XCB3494WQSN-B5 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.