Acoustic system GENIUS SW-2.1 300X Black (31730041400)
Формат: 2.1
Загальна вихідна потужність (RMS): 10 Вт
Потужність сателітів (RMS): 2 × 3.25 Вт
Потужність сабфувера (RMS): 3.5 Вт
Діапазон частот: 25...18000 Гц
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Підключення навушників/мікрофону: є
Додаткова функціональність: фазоінвертор
Пульт ДК: провідний
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал сабвуфера: MDF
Живлення: електромережа 220 В
Колір:чорний
Розміри: 140 × 70 × 40 мм
Розміри сабвуфера: 180 × 150 × 130 мм
Вага комплекту: 1.22 кг
Загальна вихідна потужність (RMS): 10 Вт
Потужність сателітів (RMS): 2 × 3.25 Вт
Потужність сабфувера (RMS): 3.5 Вт
Діапазон частот: 25...18000 Гц
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Підключення навушників/мікрофону: є
Додаткова функціональність: фазоінвертор
Пульт ДК: провідний
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал сабвуфера: MDF
Живлення: електромережа 220 В
Колір:чорний
Розміри: 140 × 70 × 40 мм
Розміри сабвуфера: 180 × 150 × 130 мм
Вага комплекту: 1.22 кг
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Manufacturer | Genius |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 10W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.1 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.1 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.