Акустична система GENIUS SW-2.1 350 Brown (31730037400)
Формат: 2.1
Загальна вихідна потужність (RMS): 15 Вт
Потужність сателітів (RMS): 2 × 3.5 Вт
Потужність сабфувера (RMS): 8 Вт
Діапазон частот: 40...20000 Гц
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
регулятор тону
регулятор басів
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Матеріал корпусу: MDF
Матеріал сабвуфера: MDF
Харчування: Електромережа 220 В
Колір: коричневий
Розміри: 111 × 82 × 68 мм
Розміри сабвуфера: 180.5 × 170 × 122 мм
Вага комплекту: 1.6 кг
Загальна вихідна потужність (RMS): 15 Вт
Потужність сателітів (RMS): 2 × 3.5 Вт
Потужність сабфувера (RMS): 8 Вт
Діапазон частот: 40...20000 Гц
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
регулятор тону
регулятор басів
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Матеріал корпусу: MDF
Матеріал сабвуфера: MDF
Харчування: Електромережа 220 В
Колір: коричневий
Розміри: 111 × 82 × 68 мм
Розміри сабвуфера: 180.5 × 170 × 122 мм
Вага комплекту: 1.6 кг
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Genius |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 15 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Коричневий |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.