Акустична система Defender Enjoy S600 10Вт Light/FM/microSD/USB Black (65603)
Bluetooth 5.0
Новий стандарт збільшує швидкість передачі даних у 2 рази, радіус дії у 4 рази, а енергоємність цього процесу істотно нижча, ніж у попередніх версій модулів бездротового зв'язку.
Світлодіодне підсвічування
Вбудований FM-приймач
Вбудований тюнер перетворює колонку на повноцінний радіоприймач. Ви завжди зможете послухати ваші улюблені радіо або музику.
Прогумоване покриття
Вбудований MP3-плеєр
Використовуйте як джерело звуку USB флеш-накопичувач, картку пам'яті SD або micro SD.
Підтримка USB-накопичувачів та MicroSD-карт
Наявність слоту для карт пам'яті стандарту Micro-SD або USB дає можливість відтворення музичних файлів без використання комп'ютера. Досить вставити в слот карту із записаними на ній WAV- або MP3-файлами - і можна насолоджуватися музикою.
AUX аудіовхід
За допомогою AUX-входу та кабелю 3,5-мм джек - 3,5-мм джек колонки можна під'єднати до комп'ютера (плеєра, мобільного телефону) та використовувати як потужний динамік.
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 10Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Bluetooth/jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.