Патч корд Molex PCD-01000-0E
| Тип оболонки | LSZH |
| Тип виконання | неекранована |
| Категорія | категорія 5E |
| Обсяг | 340 куб. см. |
| довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 10 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Патч корд |
| Вид захисту | UTP |
| Категорія | cat 5e |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Довжина (м) | 0,5 |
| Колір | Сірий |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Патч корд MOLEX PC RJ45, 568B, UTP, stranded, PC 5e, LS0H 5m, (PCD-01009-0H)
Арт: PCD-01009-0H
Код: 153476
Силовий блок Kingda 19 1U 9xSchuko, С14, без кабелю (KD-GER(16)N1009WKPB19A-C14)
Арт: KD-GER(16)N1009WKPB19A-C14
Код: 126243
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.