Моноблок ARTLINE Business M66 (M66v09)
Моноблок ARTLINE Business M66 AMD 6-core Ryzen 5 5500 3.6-4.2Ghz/QB-OL400/8Gb DDR4-2666/-/-/-/240GB SSD/-/A320M-A PRO/GeForce GT 1030 2GB DDR4/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технический паспорт/38міс.(M66v09)
.(M66v09)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Number of Cores | 6 |
| Video adapter type | Discrete |
| Graphics chip | GeForce GT 1030 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.