IP-камера Starlight DAHUA DH-SD6CE245GB-HNR
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 & times; 1080 @ 25/30 к / сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 > H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Світлосила: F1.6...4.95< Кут огляду по горизонталі: 65.7 °
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут огляду по діагоналі: 73 °
Світлочутливість: 5; люкс
Підсвічування, до: 250 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Харчування: DC 24V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 25 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Оперативна пам'ять: 1 ГБ Flash-пам'ять: 4 ГБ
Діапазон робочих температур: -40...70 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 337.4 × 209 × 209 мм
Вага: 5900 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 & times; 1080 @ 25/30 к / сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 > H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Світлосила: F1.6...4.95< Кут огляду по горизонталі: 65.7 °
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут огляду по діагоналі: 73 °
Світлочутливість: 5; люкс
Підсвічування, до: 250 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Харчування: DC 24V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 25 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Оперативна пам'ять: 1 ГБ Flash-пам'ять: 4 ГБ
Діапазон робочих температур: -40...70 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 337.4 × 209 × 209 мм
Вага: 5900 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.7 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 250 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.