Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand,Model A2525 (MK0U3GU/A)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 2880
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 600 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 3.1 Gen 2
Вбудовані колонки: 6 динаміків з підтримкою Dolby Atmos
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 623 × 362 × 31 мм
Розміри: 623 × 478 × 168 мм Вага (без підставки): 5.5 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: сріблястий
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 2880
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 600 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 3.1 Gen 2
Вбудовані колонки: 6 динаміків з підтримкою Dolby Atmos
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 623 × 362 × 31 мм
Розміри: 623 × 478 × 168 мм Вага (без підставки): 5.5 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: сріблястий
| Вбудовані колонки | Є |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 600 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Модифікація | MK0U3GU/A |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Apple |
| HDMI | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 5120x2880 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.