IP-ВІДЕОКАМЕРА ВНУТРІШНЯ UNIVIEW C1L-2WN-G
Матриця: 1/2,9 дюйма, 2,0 мегапікселя, прогресивна розгортка, CMOS;
Роздільна здатність: 1080p Full HD;
Фокусна відстань: 3,3 мм;
Відеопотоки Ультра 265, H.265, H.264, MJPEG;
Вбудований мікрофон і динамік;
Дальність ІЧ-підсвічування: до 10 метрів;
Відео параметри: насиченість / яскравість / контрастність &mdash ; налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером;
Підтримка Wi-Fi;
Слот для картки micro SD до 128 Гб;
Кут огляду: 110.1°;
Вага: 0.14 кг;
Робоча температура: -10°C ~ 40°C;
Розміри: 77x 42 x 125 мм .
Роздільна здатність: 1080p Full HD;
Фокусна відстань: 3,3 мм;
Відеопотоки Ультра 265, H.265, H.264, MJPEG;
Вбудований мікрофон і динамік;
Дальність ІЧ-підсвічування: до 10 метрів;
Відео параметри: насиченість / яскравість / контрастність &mdash ; налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером;
Підтримка Wi-Fi;
Слот для картки micro SD до 128 Гб;
Кут огляду: 110.1°;
Вага: 0.14 кг;
Робоча температура: -10°C ~ 40°C;
Розміри: 77x 42 x 125 мм .
| В наявності | Так |
| Виробник | Uniview |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.