Монітор iiyama T2455MSC-B1
Сенсорна технологія - ємнісна
>Ця технологія використовує сенсорну сітку з мікротонких проводів, вбудованих у скло, що покриває екран. Дотик розпізнається, тому що електричні характеристики сенсорної сітки змінюються коли людський палець поміщається на скло. Завдяки накладці зі скла ця технологія дуже довговічна, а сенсорна функція залишається незмінною, навіть якщо скло подряпане. Він забезпечує ідеальну якість зображення та працює з людським пальцем (також у латексних рукавичках) та стілусом.
Покриття проти відбитків пальців
Це спеціальне нанопокриття забезпечує більш плавне дотик та менший опір при дотику. Це робить екран менш статичним і сприйнятливим до бруду, пилу, відбитків пальців, а також покращує чіткість вмісту, що відображається на екрані. відомі широкими кутами огляду та природними, високоточними кольорами. Вони особливо підходять для додатків, де колір має вирішальне значення. , що дозволяють підприємствам відстежувати та керувати потоком відвідувачів у вестибюлі стійки реєстрації, не ставлячи під загрозу безпеку вашого персоналу, відвідувачів та активів компанії.
Стійкість до подряпин
Стійкість до подряпин необхідна сенсорних рішень, які у громадських місцях і школах. Це досягається завдяки скляній накладці, яка закриває екран. Це гарантує високу довговічність сенсорної функції і, що ще важливіше, сенсорна функція залишається незмінною, навіть якщо скло подряпане .
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Модифікація | T2455MSC-B1 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.